KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285057
nr 1628 5057
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Oljemålning, Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 59x50cm
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:26:55
17/6 19:26:13
17/6 20:25:58
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer